En keyifli ortamları keşfetmek sizin elinizde...
Ön kayıt ve detaylı bilgi için: 0 (332) 323 12 40

KURUMSAL

2007-2008 Eğitim ve Öğretim yılında hizmete açılmış olan Palmiye Kız Öğrenci Yurdu olarak istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz sevgili öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Kalite Politikamız Öğrencilerimizi müşterimiz gibi değil, evladımız gibi gördüğümüzü ve aile sıcaklığını sağlamayı amaçladığımızı bilmenizi isteriz. Buna bağlı olarak hem öğrencinin hem de velinin sonsuz güven ve memnuniyetini kazanmak personelimizin en iyi koşullarda çalışmasını sağlamak, yurdumuzun var olan saygın ve güvenilir imajını arttırmak, pedegojik eğitim almış güler yüzlü personeli ile en iyi hizmeti verebilmek, gençleri güvenle barındırırken aynı zamanda sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimlerini sağlamak kalitemizin en önemli göstergeleridir.

Ali İhsan ÖZSELEK - Yurt Kurucusu 1952 yılında Konya - Akören'de doğan, Palmiye Kız Öğrenci Yurdu Kurucusu Ali İhsan ÖZSELEK;
İlk ve orta öğrenimini Akörende, lise öğrenimini Konya da tamamladıktan sonra, 1974 yılında Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden mezun olmuştur.
Kısa bir süre Konya İş Bankası Merkez Şubesinde çalıştıktan sonra sırasıyla Serbest Mali Müşavirlik yaptı.
Daha sonra ticarete atılarak inşaat sektörüyle uzun yıllar uğraşan kurucumuz, 2007 yılında Palmiye Kız Öğrenci Yurdunu faaliye geçirdi.
Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Derneğinin kurucularından olan ÖZSELEK, üç yıl Dernekte Genel Sekreterlik görevinde bulundu.
Ticari hayatı boyunca sosyal aktivitelerde bulunan kurucumuz, sırasıyla Meramspor ve Konyaspor da uzun yıllar yöneticilik ve asbaşkanlık görevlerinde bulundu.
1984 yılında Konya Belediye Meclis Üyesi seçildi. Plan ve Bütçe Komisyon Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ayrıca Akörenliler Kültür ve Dayanışma Derneğinde Başkan Yardımcılığı ve Başkanlık görevi yaptı.

Cemile KÖPÜKLÜ - Yurt Müdürü 25.08.1978' de Konya Hadim ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Hadim'de tamamladı.
2001 yılında Konya Selçuk Üniversitesinden mezun oldu. Uzun yıllar özel yurtlarda idarecilik yapan Cemile Köpüklü; yetişkinler psikolojisi ve pazarlama seminerlerine katıldı.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

Etkinliklerimiz
Rahatlık;
Bütün öğrencilerimize uygun 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 kişilik odalar mevcuttur. Her Odada tek kişilik dolaplar, çalışma masaları, televizyon, telefon, kablosuz internet bağlantısı olup ayrıca özel duşlu odalarımız, vestiyerlerimiz, çamaşırhanemiz ve ütü odalarımız mevcuttur.

Aile Ortamı;
Yeni ve konforlu binamızda öğrencilerimizi müşterimiz gibi değil, evladımız gibi gördüğümüzü ve aile sıcaklığını sağlamayı amaçladığımızı bilmenizi isteriz.

Konforlu;
Yurdumuz, merkezi doğal gaz ısıtmalıdır. 24 saat sıcak su verilir, banyolar duşakabinlidir. Pazar günleri hariç her gün açık büfe sabah kahvaltısı vardır.